Apie mus

Ar prisimenate savo vaikystę, kai dvi kėdės, užklotos pledu, atstodavo tvirtovę, o medžio drėvė – raketą? Vaikiška vaizduotė nei seniau, nei dabar neturi jokių ribų.


Kartoniniai nameliai padės ne tik lavinti vaikų vaizduotę, bet ir ugdyti jų kūrybiškumą bei mokytis komandinio darbo: pirmiausia, namelį reikia pastatyti, o tam prireiks tėčio ar mamos, o galbūt būrio draugų pagalbos.


Kiekvienas namelis išpuoštas iliustracijomis ir kontūrais tam, kad vaikai patys galėtų suteikti jam norimą išvaizdą, taip ugdydami savo kūrybiškumą. Ir, galų gale, kai namelis paruoštas, belieka išlaisvinti vaizduotę ir  žaisti: tapti tvirtovės riteriu, pasakų herojumi, princese. Namelis puikiai tiks ir tomis akimirkomis, kai norisi pabūti ramiai, su savo mintimis  ir žaislais. ar tiesiog pasitarnaus kaip vieta, kur galima laikyti žaislus, kad namuose būtų tvarkingiau.


Kartotiniai nameliai yra ekologiški, patvarūs, saugūs bet kokio amžiaus vaikams, pritaikyti žaidimams tiek namie, tiek kieme geromis oro sąlygomis. Lengvai susikonstruoja ir lengvai išsiardo, todėl gali būti transportuojami.  Tai puiki alternatyva plastmasiniams brangiems ir daug vietos užimantiems žaidimų namams. Mūsų nameliai yra ekologiški ir draugiški gamtai - kiekvienas jų pagamintas ir perdirbto popieriaus.


Išlaisvinkite vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą, o tuo pačiu gal ir patys bent akimirkai grįšite į tas vaikystės dienas, kai pasaulį kurdavome savo galvose ir visai nesunku būdavo patikėti, kad esi stipriausias riteris ar gražiausia princesė žemėje!

Malonaus žaidimo!
zaisliniainamai.lt komanda